Výběrové řízení

Termín dalšího výběrového řízení je v termínu 18.-19. března 2023, tedy za


dní

hodin

minut

vteřin

Další termín poté bude 9.-10. září 2023.

Co budeš muset splnit?

Některé disciplíny a především úvodní fyzické přezkoušení mají své přesně dané limity. Pokud vybereš věk a pohlaví, ukážeme ti, co budeš muset na výběrkách splnit, aby si se k nám mohl dostat.

Další informace o jednotlivých dnech a disciplínách se dozvíš níže.

Den první

Fyzické přezkoušení

Tohle je naprostý základ. Jestli nezvládneš předepsané minimální limity, tak raději ještě pořádně potrénuj. Hlavně přijď připravený. Na fyzičku u nás hodně dáme.

Plavání

Jestli fakt neumíš plavat, tak se to nauč. Nejsme námořníci, ale skáčeme na padácích i do vody. Proto nechceme, abychom neplavce odhalili až v ostré akci.

Běh s kládou na 5 km

Už máš něco za sebou, ale teď začínají opravdu náročné disciplíny. Při běhu s kládou je potřeba fyzička, ale hlavně to je o týmové spolupráci. Sám nejsi nic, tým je všechno.

Výsadková překážková dráha

Jestli máš strach z výšek, měl bys u výsadkářů trochu problém. Proto tady zjistíme, jak na tom s výškami doopravdy jsi.

10 km zrychlený přesun

Fyzická výdrž, psychická odolnost a silná vůle. Pokud tohle máš, zvládneš naši "Královskou disciplínu" v pohodě. Nezapomínej ani na týmovou spolupráci.

Den druhý

Pochod na 25 km se zátěží

Jen ty, tvá bolest a tvé myšlenky. A nekonečná cesta v osamění. Užij si to. A přemýšlej, jestli chceš být opravdu výsadkářem.

Běh s nosítky

Tohle je finále, kde se to už nevzdává. Vydoluj poslední zbytky svých sil a ukaž nám, proč tě máme chtít. Nebereme každého, jen ty nejlepší. Jsi to ty?

Psychotesty

Tady tě dostanou na starost psychologové a zjistí, jaký jsi uvnitř. Hlavně se nepřetvařuj a na nic si nehraj. Buď sám sebou.